KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815030
nr 1281 5030
Oidentifierad konstnär, Ryssland. Geometrisk komposition. Ej signerad. Olja på pannå, ca 48,5x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:55:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
6
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
1.900 kr